CNC ROBOT 5 axis

WELDING ROBOT R6000        5900 $

Технічні характеристики:

Робоче поле Z, X, Y 500...1500 x 1500...3500 х 500...1500

Вісь А - обертання інструмента (зварювальний пальник, плазмовий різак, фрезер 600Вт для фрезерування полістиролу, осцилюючий ніж, вакуумні блоки та інше технологічне обладнання)

Система керуванняMach3 (авторський скринсет, що дозволяє записувати G код рухаючи робота за допомогою пульта чи планшетного ПК - навчання робота)

Швидкість холостого ходу, мм/мин -  5000

Тип двигунів – кроковий двигун NEMA34

Вісь Z – ШГП2005

Лінійні напрямні Z X Y – SBR20

Живлення шафи робота, В – 220

Вага робота, кг - 300

R6000 - це універсальна ЧПК машина, яку може дозволити собі навіть невелика майстерня. 

Види робіт яку він виконує: сварка полуавтоматична, лазерна, контактна, наплавка бронепластин, плазмова різка, фрезерування модельної оснастки із полістиролу, різання мїяких матеріалів лезом, укладання різних елементів. 

Має 5 осей: 3 вісі - це координати X, Y, Z, вісь А - це поворот інструменту, вісь В - можливо задіяти для руху додаткового оснащення, наприклад перекидний кондуктор для зварки з різних сторін, чи поворотна вісь для зварювання по контуру.

Завдяки системі керування на основі найпоширінішої Mach3 робот завантажує та виконує стандарний G код, та має авторську функцію навчання для написання программ для зварювальних, або інших не стандартних процессів. Реалізовано настільки зручно і легко, що це може робити кожен.

Функція навчання дозволяє Вам застосувати R6000 для любих не стандартних операцій, розробляти ЧПК під свої потреби та ідеї, дає необмежені можливості автоматизації Вашого виробництва.

І як всі наші станки має модульну розбірну конструкцію, шафа на розїємах, зібраний з запчастин які завжди є в наявності в Україні, легко перевозиться та переноситься.